Gençler Futsal Finalistleri Belli Oldu

Finalistler Belli Oldu

15 MAYIS 2017 / Asım ÖNDER
2016-2017 Oku Sporları Futsal Gençler Türkiye Şampiyonası Yarı Finalistleri 4. günün sonunda belli oldu. Üç gün boyunca yarı finale yükselmek için kıyasıya mücadele ederek finale yükselen takımlar ise şöyle;

Okul Sporları Futsal Genç Erkek/Kız Türkiye Birinciliği Müsabakaları
Yozgat 12-16 Mayıs 2017
Erkek Grubu

S.No

A GRUBU

S.No

B GRUBU

1

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

1

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

2

İstanbul Pendik Mesleki ve Teknik Andolu L.

2

Adıyaman Safvan  Anadolu İmam Hatip L.

3

Çorum Spor lisesi

3

Muş Spor lisesi

4

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

4

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

1. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

1.Maç

A1-A4

Rıza Kayaalp Spor Salonu

12 Mayıs 2017 Cuma

12:00

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

3

4

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

2.Maç

A2-A3

13:00

İstanbul Pendik Mesleki ve Teknik Andolu L.

3

0

Çorum Spor lisesi

3. Maç

B1-B4

16:00

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

3

1

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.Maç

B2-B3

17:00

Adıyaman Safvan  Anadolu İmam Hatip L.

6

3

Muş Spor lisesi

2. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

5.Maç

A1-A3

Rıza Kayaalp Spor Salonu

13 Mayıs 2017 Cumartesi

12:00

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

6

3

Çorum Spor lisesi

6.Maç

A4-A2

 

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

p4

p2

İstanbul Pendik Mesleki ve Teknik Andolu L.

13:00

2

2

7.Maç

B1-B3

16:00

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

1

2

Muş Spor lisesi

8.Maç

B4-B2

17:00

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

7

1

Adıyaman Safvan  Anadolu İmam Hatip L.

3. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

9.Maç

A1-A2

Rıza Kayaalp Spor Salonu

14 Mayıs 2017 Pazar

12:00

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

1

0

İstanbul Pendik Mesleki ve Teknik Andolu L.

10.Maç

A3-A4

13:00

Çorum Spor lisesi

1

4

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

11.Maç

B1-B2

16:00

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

p10

p9

Adıyaman Safvan  Anadolu İmam Hatip L.

0

0

12. Maç

B3-B4

17:00

Muş Spor lisesi

0

5

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Yarı Final

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

13.Maç

A1-B2

Rıza Kayaalp Spor Salonu

15 Mayıs 2017 Pazartesi

13:00

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

3

1

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

14.Maç

B1-A2

14:00

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

0

1

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

Final

15.Maç

A1-B2 Mağlub
B1-A2 Mağlup

Rıza Kayaalp Spor Salonu

16 Mayıs 2017 Salı

11:00

Aydın Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi

 

 

İstanbul Merkez Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi

16.Maç

A1-B2 Galip
B1-A2 Galip

12:00

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

 

 

Antalya Atatürk Anadolu Lisesi

 

Okul Sporları Futsal Genç Erkek/Kız Türkiye Birinciliği Müsabakaları
Yozgat 12-16 Mayıs 2017
Kız Grubu

S.No

A GRUBU

S.No

B GRUBU

1

Karabük Ovacık Spor Lisesi

1

Sivas Ahmet Ayık Spor lisesi

2

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

2

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

3

Denizli Bozkurt Spor lisesi

3

Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4

Ankara şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi

4

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

1. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

1.Maç

A1-A4

Rıza Kayaalp Spor Salonu

12 Mayıs 2017 Cuma

10:00

Karabük Ovacık Spor Lisesi

2

1

Ankara şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi

2.Maç

A2-A3

11:00

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

1

2

Denizli Bozkurt Spor lisesi

3. Maç

B1-B4

14:00

Sivas Ahmet Ayık Spor lisesi

0

2

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

4.Maç

B2-B3

15:00

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

8

2

Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

5.Maç

A1-A3

Rıza Kayaalp Spor Salonu

13 Mayıs 2017 Cumartesi

10:00

Karabük Ovacık Spor Lisesi

2

0

Denizli Bozkurt Spor lisesi

6.Maç

A4-A2

11:00

Ankara şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi

0

4

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

7.Maç

B1-B3

14:00

Sivas Ahmet Ayık Spor lisesi

6

1

Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

8.Maç

B4-B2

15:00

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

1

2

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

3. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

9.Maç

A1-A2

Rıza Kayaalp Spor Salonu

14 Mayıs 2017 Pazar

10:00

Karabük Ovacık Spor Lisesi

1

2

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

10.Maç

A3-A4

11:00

Denizli Bozkurt Spor lisesi

2

7

Ankara şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi

11.Maç

B1-B2

14:00

Sivas Ahmet Ayık Spor lisesi

2

3

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

12. Maç

B3-B4

15:00

Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2

8

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

Yarı Final

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

13.Maç

A1-B2

Rıza Kayaalp Spor Salonu

15 Mayıs 2017 Pazartesi

11:00

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

1

2

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

14.Maç

B1-A2

12:00

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

2

5

Karabük Ovacık Spor Lisesi

Final

15.Maç

A1-B2 Mağlub
B1-A2 Mağlup

Rıza Kayaalp Spor Salonu

16 Mayıs 2017 Salı

09:00

Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi

 

 

İzmir Salih Dede Anadolu Lisesi

16.Maç

A1-B2 Galip
B1-A2 Galip

10:00

İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor lisesi

 

 

Karabük Ovacık Spor Lisesi