Güreş Grup Müsabakaları Tamamlandı

Güreş Grup Müsabakaları Tamamlandı

29 NİSAN 2018 / Asım ÖNDER
2017-2018 Güreş Federesyonu Faaliyet Programında yer alan Yıldızlar Güreş Grup Müsabakaları Rıza Kayaalp Spor Salonunda yapılan final müsabakalarıyla tamamlandı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular ise şöyle sıralandı;

                           BÜYÜK MİNİKLER GREKO-ROMEN GÜREŞ  GRUP MÜSABAKALARI 

26.04.2018 - 29.04.2018 YOZGAT

Klasman Listesi

                                                                                        38   KG     

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              25          İST33     EMRE MUTLU                                                                       İST.ESENYURT                      

                2              58           İST 8      HASANCAN İNCE                                                                 İST.BJK SPOR                        

                3               4            İST 8      SEZGİN KOŞAR                                                                   İST.BJK SPOR                        

                3              33          YOZ 1     HASAN UZUN                                                                       YOZGAT G.S.İ.M.                   

                5              31         SMS13    MUSTAFA AYNA                                                                   SMS İLKADIM BL                    

                5              61         ÇOR 1    EMRE ÇETİN                                                                        ÇORUM GSİM                        

                7              16           İST 8      MÜCAHİT ATABEY                                                               İST.BJK SPOR                        

                8              23         OSM 1    ERSEGUN SELBİ                                                                  OSMANİYE GSİM                   

                9              47         SMS13    MUHAMMET BIYIK                                                               SMS İLKADIM BL                    

               10             52           İST 5      DOĞAN BEYAZITLI                                                              İST.ÇATALCA BLD.                

               11             20          GAP 3     MAHMUTCAN ÇALIŞKAN                                                    GAP. İSTİKRAR                      

               12             10          ANT 9     İSMET AYDINLI                                                                     ANTALYA ELMALI GSK          

               13              8           SVS 7     RÜSTEM SEVİNDİRİK                                                          SİVAS GEM                             

               14             28          AKS 1     M.FURKAN KESER                                                               AKSARAY G.S.İ.M.                 

               15             60          KON 1    ABDULLAH KESKİN                                                              KONYA G.S.İ.M.                     

               16             38         ORD 1    UMUT ERMİŞ                                                                        ORDU GSİM

44   KG

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              41         SMS13    BERATİ İNANÇ                                                                     SMS İLKADIM BL                    

                2               9          ORD 1    KAZIM TİKENCE                                                                   ORDU GSİM                           

                3              15         SMS13    TAHA KAPLAN                                                                      SMS İLKADIM BL                    

                3              36          İST33     ABDULLAH AKAR                                                                 İST.ESENYURT                      

                5               5          ORD 1    AHMET BASAT                                                                     ORDU GSİM                           

                5              30          BAT 2     FURKAN SAKÇAK                                                                BATMAN PETROL                  

                7              43          KON 1    YUSUF AKSAKAL                                                                 KONYA G.S.İ.M.                     

                8              24          BAT 2     M.MESUT YILMAZ                                                                BATMAN PETROL                  

                9              40          BAT 2     AHMET KONAK                                                                    BATMAN PETROL                  

               10              3          KON10    MERT YILDIZ                                                                        KONYA 1074 SK                     

               11             34          BAT 2     RECEP AYDIN                                                                      BATMAN PETROL                  

               12             50          ŞUR 5     ALİ KAYA                                                                               Ş.URFA B.ŞEHİR                    

               13             19          KAY 3     SİNAN ÇADIR                                                                       KAYSERİ TALAS S.K.             

               14             48          KRK 1     ÇAĞRI YORULMAZ                                                              KIRIKKALE GSİM                    

               15             14          VAN 1     OKAN KAHRAMAN                                                               VAN GSİM                               

               16             28          ANT 9     BURAK AKBAŞ                                                                      ANTALYA ELMALI GSK

52   KG

          Derece Kura No       İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              27         SMS13    ALPEREN BERBER                                                              SMS İLKADIM BL                    

                2              55           İST 5      DOĞUKAN TOPRAK                                                            İST.ÇATALCA BLD.                

                3               5          OSM 1    SERKAN SARIYER                                                               OSMANİYE GSİM                   

                3              36         SMS13    LUT EBİ SUZAN                                                                    SMS İLKADIM BL                    

                5              23          SRT 3     ADEM KAYAALP                                                                   SİİRT İHTS.SK                        

                5              54          YOZ 1     YASİN SARIASLAN                                                               YOZGAT G.S.İ.M.                   

                7              60           İST 5      MURAT GONCA                                                                   İST.ÇATALCA BLD.                

                8              15          KAY 3     Ö.CAN CANIBERK                                                                KAYSERİ TALAS S.K.             

                9              25         ÇOR10    SERHAT BOZKURT                                                             ÇORUM GEM                         

               10             48          ELZ 3     HABİP TANIŞ                                                                        ELAZIĞ YOLSPOR                 

               11             39          VAN 5     Ö.FARUK YILMAZ                                                                VAN GÜRPINAR                     

               12             63          DBK 3     N.İSLAM YIKIN                                                                      D.BAKIR ÇERMİKGÜCÜ        

               13             10         ÇOR10    M.TURHAN ASLAN                                                               ÇORUM GEM                         

               14              3            RİZ 1     SADIK ÖZBEK                                                                       RİZE GSK                               

               15             44          YOZ 1     K.EGE KESKİN                                                                      YOZGAT G.S.İ.M.                   

               16             50           RİZ 1     A.EMRE ÖZSOY                                                                   RİZE GSK

85   KG

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              12          KAY 3     ÖMER ORUÇ                                                                        KAYSERİ TALAS S.K.             

                2              13           RİZ 1     YUNUS EMRE TOPTAN                                                       RİZE GSK                               

                3               6          ORD 1    ÖZCAN DİLDEN                                                                   ORDU GSİM                           

                3              20           İST 8      ENVER SELİMOĞLU                                                            İST.BJK SPOR                        

                5               2          SMS13    E.TALHA SÖNMEZ                                                               SMS İLKADIM BL                    

                5              23          ÇNR 1    M.MERT APAYDIN                                                                ÇANKIRI G.S.İ.M.                   

                7              10           İST 5      A.TUĞRA AKKOÇ                                                                 İST.ÇATALCA BLD.                

                8              28         TOK11    FURKAN HAS                                                                       TOK.TURHAL GÜREŞ           

                9              25          ZON 4    MİRAÇ DEMİRCİ                                                                   ZONG.GÜREŞ İHTİSAS        

               10             22         OSM 1    A.HÜSEYİN BİBER                                                                OSMANİYE GSİM                   

               11              8          ÇOR 1    EFE ANIL AL                                                                         ÇORUM GSİM                        

               12             16           İST 7      VELİT GÜL                                                                            İST.GÜREŞ İHT.S.KL.            

               13              4            RİZ 1     MUHAMMET SEZER                                                            RİZE GSK                               

               14             14           SİN 1     DOĞUKAN KIRBIYIK                                                            SİNOP GSİM                           

               15             18          BAT 2     MEHMET ALTEKİN                                                               BATMAN PETROL                  

               16             19          ŞUR 5     BARIŞ KORKAR                                                                    Ş.URFA B.ŞEHİR                    

                                                                                        41   KG     

          Derece Kura No       İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              23          İST33     CİHAN YAŞAR                                                                      İST.ESENYURT                      

                2              34          KAY 3     ATİLLA GÜMÜŞ                                                                    KAYSERİ TALAS S.K.             

                3              28         SMS13    İBRAHİM SOYAL                                                                   SMS İLKADIM BL                    

                3              40          BAT 2     H.NEVRUZ EFETÜRK                                                          BATMAN PETROL                  

                5               8           ŞUR 5     F.MURAT AYDIN                                                                  Ş.URFA B.ŞEHİR                    

                5              59           RİZ 1     KADİR BUGA                                                                        RİZE GSK                               

                7              50          ANT 9     U.EMRE KAYA                                                                      ANTALYA ELMALI GSK          

                8              37         OSM 1    BARIŞ DERE                                                                         OSMANİYE GSİM                   

                9              22          ŞUR 5     FATİH KAYA                                                                          Ş.URFA B.ŞEHİR                    

               10             53          KON 1    ORÇUN DOLAN                                                                   KONYA G.S.İ.M.                     

               11             17           İST 8      MAŞUK KARAHAN                                                                İST.BJK SPOR                        

               12             58          KON 1    A.ENES ÇETİNTAŞ                                                               KONYA G.S.İ.M.                     

               13              4           KAY 3     BAHATTİN TAYFUR                                                             KAYSERİ TALAS S.K.             

               14             46         TOK11    YUNUS UNUTMAZ                                                               TOK.TURHAL GÜREŞ           

               15              2          ÇOR 1    UĞUR YILMAZ                                                                      ÇORUM GSİM                        

               16             14          TOK 9     SEFA YILDIRIM                                                                     TOKAT ZİLE BLD.

48   KG

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              19          YOZ 1     RECEP KALINSAZLIOĞLU                                                  YOZGAT G.S.İ.M.                   

                2              23          İST33     MAHMUT YILMAZ                                                                 İST.ESENYURT                      

                3               3            İST 8      METİN KARABIYIK                                                                İST.BJK SPOR                        

                3              39         OSM 1    U.MEHMET AKTAŞ                                                               OSMANİYE GSİM                   

                5              17         OSM 1    ABDULLAH KABAKLI                                                            OSMANİYE GSİM                   

                5              32         SMS13    U.CAN İŞLER                                                                        SMS İLKADIM BL                    

                7              48          KAY 3     M.EMRE YİĞİT                                                                      KAYSERİ TALAS S.K.             

                8              25         SMS13    ERDAL ELMA                                                                        SMS İLKADIM BL                    

                9              28           İST 8      UMUT ERDOĞAN                                                                İST.BJK SPOR                        

               10             20         ORD 1    İLHAN ÇOBAN                                                                      ORDU GSİM                           

               11             15          ANT 9     R.CAN ÖZEN                                                                        ANTALYA ELMALI GSK          

               12             10          GAP 1     ALİ AKCAN                                                                            GAZİANTEP GSİM                 

               13             45         ERC13    CENGİZHAN ÖNÜÇ                                                             ERC.KAVAKYOLU                  

               14             40          ŞUR 5     MAHMUT ÖZKAYA                                                               Ş.URFA B.ŞEHİR                    

               15              5           KAY 3     AZAT SARIYAR                                                                     KAYSERİ TALAS S.K.             

               16             36         OSM 1    KEMAL SEVGİLİ                                                                    OSMANİYE GSİM

57   KG

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              26         SMS13    A.KADİR GÜNDEN                                                               SMS İLKADIM BL                    

                2              34         OSM 1    KADİR YILMAZ                                                                      OSMANİYE GSİM                   

                3              21          ŞUR 5     FURKAN KURTOĞLU                                                          Ş.URFA B.ŞEHİR                    

                3              44           RİZ 9     NİHAT KARA                                                                         RİZE TOHM                            

                5              15          KAY 3     EMRE BAŞKURT                                                                  KAYSERİ TALAS S.K.             

                5              56          YOZ 1     YALÇIN KUNDUZ                                                                 YOZGAT G.S.İ.M.                   

                7              35          KAY 3     HALİS AKBAY                                                                        KAYSERİ TALAS S.K.             

                8              57           RİZ 5     NUMAN BÖRCEK                                                                 RİZE ÇAYKUR                        

                9              32          İZM17     A.AKİF TAŞDEMİR                                                                İZMİR TARIM                          

               10              5           İST33     KEREM KINIK                                                                        İST.ESENYURT                      

               11              1           KAY 8     SERKAN BAŞKURT                                                              KAYSERİ FERDİ                     

               12             12          İZM17     KADİR KARGA                                                                      İZMİR TARIM                          

               12             64         ORD 1    EMRE ALPARSLAN                                                              ORDU GSİM                           

               14             48           RİZ 1     BATUHAN DOĞU                                                                 RİZE GSK                               

               15             52          KRŞ 1     ŞEREF DEMİR                                                                      KIRŞEHİR GSİM                     

               16             39          GAP 1     ONUR YILAN                                                                        GAZİANTEP GSİM

75   KG

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1              27          ANT 9     EYYÜB ÇİFTÇİ                                                                      ANTALYA ELMALI GSK          

                2              15          KAY 3     NURULLAH ÇADIR                                                               KAYSERİ TALAS S.K.             

                3               6          TRB12    ERDEM KETHÜDA                                                               TRAB.ARAKLI TEM                

                3              25         OSM 1    NURŞAT TAŞÇI                                                                    OSMANİYE GSİM                   

                5              13         ORD 1    O.CAN SEZEN                                                                      ORDU GSİM                           

                5              22          ANK 8     SAMET YILMAZ                                                                    ANK.B.ŞEHİR BLD                  

                7              29          BRT 2     HÜSEYİN KIZILTAŞ                                                              BARTIN BELEDİYE S.K.         

                8              34          GAP 1     A.CAN DELİAT                                                                      GAZİANTEP GSİM                 

                9               2            RİZ 5     M.FEVZİ KAYA                                                                      RİZE ÇAYKUR                        

               10             19          KAY 3     C.EREN SEFER                                                                    KAYSERİ TALAS S.K.             

               11             18           RİZ 5     MİRAÇ USTA                                                                        RİZE ÇAYKUR                        

               12             10           İST 8      M.CAN ÇAPAR                                                                      İST.BJK SPOR                        

               13             23         ORD 8    F.BATUHAN KAHVECİ                                                         ORDU AİLE VE SOS.P.          

               14              4           KON 1    ENES DURMAZ                                                                    KONYA G.S.İ.M.                     

               14              7            SİN 1     ŞABAN ÜNSAL                                                                      SİNOP GSİM                           

               16             30          KRŞ 1     D.UĞUR ÖZBEK                                                                   KIRŞEHİR GSİM

                       

                                                                                       100   KG     

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                 Puan

                1               4          SMS13    H.AVNİ ÇİL                                                                            SMS İLKADIM BL                   10

                2              12          ANT 9     HASAN SİPAHİ                                                                      ANTALYA ELMALI GSK          9

                3               6          OSM 1    BERAT KILIÇ                                                                         OSMANİYE GSİM                   8

                3              22           İST 7      ATALAY AYDEMİR                                                                İST.GÜREŞ İHT.S.KL.            8

                5               1           İZM17     EMİRHAN TAŞÇI                                                                  İZMİR TARIM                          6

                5              17         TRB11    EMİRHAN ÖZGENÇ                                                             TRABZON FERDİ                   6

                7               8           KRL 2     FATİH TUNA                                                                         KIRKLARELİ GSK                   4

                8              20          İST11     HAKAN TEKEL                                                                      İST.ARNAVUTKÖY.                3

                9              10          YOZ 1     İBRAHİM COŞKUN                                                               YOZGAT G.S.İ.M.                   2

               10             18           İST 8      M.KEREM ÇAĞLAR                                                              İST.BJK SPOR                        1

               11             14          GAP 3     CEBRAİL SEZEN                                                                  GAP. İSTİKRAR                      

               12             24         KON10    ALİ YILDIRIM                                                                         KONYA 1074 SK                     

               13             11           RİZ 5     M.EMİN AYYILDIZ                                                                 RİZE ÇAYKUR                        

               14              3          ORD14    SERHAT GÜÇEN                                                                  ORDU FATSA SK                   

               15              9           İZM14     Ö.FARUK ŞAHİN                                                                  İZM İMAM HATİPLER SK       

               16              5          KON10    YUNUS GÜNDÜZ                                                                 KONYA 1074 SK                     

               16             19          ÇNR 1    GAZİHAN ARSLAN                                                               ÇANKIRI G.S.İ.M.                   

                                                                                        62   KG     

          Derece  Kura No      İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1               4           KAY 3     BERAT ÖZBEK                                                                     KAYSERİ TALAS S.K.             

                2              29           İST 5      ALAATTİN PALA                                                                   İST.ÇATALCA BLD.                

                3              10           RİZ 1     Ş.ŞAHİN SARI                                                                       RİZE GSK                               

                3              55         SMS13    MELİH SALİHOĞLU                                                              SMS İLKADIM BL                    

                5               8            RİZ 1     M.EMİR KOPUZ                                                                    RİZE GSK                               

                5              33           RİZ 1     SERTAÇ CEYHAN                                                                RİZE GSK                               

                7              41          GAP 1     MUSTAFA BOZDAĞ                                                             GAZİANTEP GSİM                 

                8              17           RİZ 1     MEHMET KAYA                                                                     RİZE GSK                               

                9              39          İZM17     EMİR DEMİR                                                                         İZMİR TARIM                          

               10             24          BAT 2     ŞEHMUZ AKMAN                                                                  BATMAN PETROL                  

               11              1           KON 1    ALAATTİN KOÇAK                                                                KONYA G.S.İ.M.                     

               12             31         ANK21    H.ESAT KURT                                                                       ANK.SİNCAN BLD.                 

               13             48          SVS11    OĞUZHAN ÖZHAN                                                              SVS EĞİTİM                            

               14             13          TRB 1     YİĞİTHAN AYBASAN                                                            TRAB. BÜYÜKŞEHİR BLD     

               15             21          KAY 3     İHSAN ÇALOĞLU                                                                 KAYSERİ TALAS S.K.             

               16             45         ÇOR 1    MÜCAHİT ÇELİK                                                                   ÇORUM GSİM                        

                                                                                        68   KG     

          Derece Kura No       İli             Adı Soyadı                                                                           Klubü                                

                1               3          ANK26    M.TAHA ALBAYRAK                                                             ANKARA TEİAŞ                      

                2              42         SMS13    ÖMER TATAR                                                                       SMS İLKADIM BL                    

                3              17          TOK 9     MURAT DOĞAN                                                                   TOKAT ZİLE BLD.                  

                3              31          KAY 3     TAYGUN AKTOP                                                                  KAYSERİ TALAS S.K.             

                5               4           YOZ 1     A.DURMUŞ ÖZBEK                                                              YOZGAT G.S.İ.M.                   

                5              36         SMS13    R.EREN ÖZYAVUZ                                                               SMS İLKADIM BL                    

                7              49         ERU10    A.METEHAN ALPKILIÇ                                                         ERU.PALANDÖKEN               

                8              22          KON 6    OSMAN DEMİR                                                                     KONYA BÜYÜKŞEHİR           

                9              29         ORD 1    MİKAİL AKYOL                                                                      ORDU GSİM                           

               10              8           SVS 1     ONUR AKKAYA                                                                     SİVAS DEMİRSPOR               

               11             45          KON 6    BEDİRHAN ÇELİK                                                                 KONYA BÜYÜKŞEHİR             

               12             38          KAY 3     H.CAN DEMİRKUNDAK                                                        KAYSERİ TALAS S.K.             

               13             21           SİN 6     TALHA CIBIR                                                                        SİNOP BOYABAT SPOR        

               14              9            RİZ 5     OSMAN KÜÇÜK                                                                    RİZE ÇAYKUR                        

               15             32          ZON 8    YASİN CANKÜTÜK                                                               ZON.TAŞBACA SK                 

               16             41          AKS 1     MERT TUNÇBEDEN                                                             AKSARAY G.S.İ.M.