Okul Sporları Futbol Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları Başlıyor

Okul Sporları Futbol Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları Başlıyor

26 NİSAN 2018 / Asım ÖNDER
2017-2018 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Futbol Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları 16 takımın  ile ilimizde düzenleniyor. Yapılan teknik toplantının ardından belirlenen fiktür doğrultusunda sahaya çıkacak olan ekipler grubunda birinci olmak için mücadele edecekler. Müsabakalara katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

Okul Sporları Futbol Yıldız Erkek Yarı Final Müsabakaları
Yozgat 27-30 Nisan 2018
Erkek Grubu

S.No

A GRUBU

S.No

B GRUBU

1

İZMİR

1

KAYSERİ

2

İSTANBUL

2

HATAY

3

SAMSUN

3

ESKİŞEHİR

4

KKTC

4

BURSA

1. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

1.Maç

A1-A4

Bozok Stadyumu Dış Saha

27 Nisan 2018 Cuma

09:30

İZMİR

 

 

KKTC

2.Maç

A2-A3

11:00

İSTANBUL

 

 

SAMSUN

3. Maç

B1-B4

12:30

KAYSERİ

 

 

BURSA

4.Maç

B2-B3

14:00

HATAY

 

 

ESKİŞEHİR

2. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

5.Maç

A1-A3

Bozok Stadyumu Dış Saha

28 Nisan 2018 Cumartesi

11:00

İZMİR

 

 

SAMSUN

6.Maç

A4-A2

12:30

KKTC

 

 

İSTANBUL

7.Maç

B1-B3

14:00

KAYSERİ

 

 

ESKİŞEHİR

8.Maç

B4-B2

09:30

BURSA

 

 

HATAY

3. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

9.Maç

A1-A2

Bozok Stadyumu Dış Saha

29 Nisan 2018 Pazar

12:30

İZMİR

 

 

İSTANBUL

10.Maç

A3-A4

14:00

SAMSUN

 

 

KKTC

11.Maç

B1-B2

09:30

KAYSERİ

 

 

HATAY

12. Maç

B3-B4

11:00

ESKİŞEHİR

 

 

BURSA

 

Okul Sporları Futbol Yıldız KIz Yarı Final Müsabakaları
Yozgat 27-30 Nisan 2018
Kız Grubu

S.No

A GRUBU

S.No

B GRUBU

1

BOLU

1

TOKAT

2

AFYON

2

KONYA

3

ADANA

3

DENİZLİ

4

İZMİR

4

İSTANBUL

1. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

1.Maç

A1-A4

Bozok Stadyumu

27 Nisan 2018 Cuma

09:30

BOLU

 

 

İZMİR

2.Maç

A2-A3

11:00

AFYON

 

 

ADANA

3. Maç

B1-B4

12:30

TOKAT

 

 

İSTANBUL

4.Maç

B2-B3

14:00

KONYA

 

 

DENİZLİ

2. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

5.Maç

A1-A3

Bozok Stadyumu

28 Nisan 2018 Cumartesi

11:00

BOLU

 

 

ADANA

6.Maç

A4-A2

12:30

İZMİR

 

 

AFYON

7.Maç

B1-B3

14:00

TOKAT

 

 

DENİZLİ

8.Maç

B4-B2

09:30

İSTANBUL

 

 

KONYA

3. Gün

Maç Say.

Eşleşme

Salon

Tarih

Saat

1.Takım

Maç Sonucu

2.Takım

9.Maç

A1-A2

Bozok Stadyumu

29 Nisan 2018 Pazar

12:30

BOLU

 

 

AFYON

10.Maç

A3-A4

14:00

ADANA

 

 

İZMİR

11.Maç

B1-B2

09:30

TOKAT

 

 

KONYA

12. Maç

B3-B4

11:00

DENİZLİ

 

 

İSTANBUL