2017-2018 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Futbol Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları 16 takımın ile ilimizde düzenleniyor. Yapılan teknik toplantının ardından belirlenen fiktür doğrultusunda sahaya çıkacak olan ekipler grubunda birinci olmak için mücadele edecekler. Müsabakalara katılan tüm takımlara başarılar dileriz.
Okul Sporları Futbol Yıldız Erkek Yarı Final Müsabakaları
Yozgat 27-30 Nisan 2018
Erkek Grubu
|
S.No
|
A GRUBU
|
S.No
|
B GRUBU
|
1
|
İZMİR
|
1
|
KAYSERİ
|
2
|
İSTANBUL
|
2
|
HATAY
|
3
|
SAMSUN
|
3
|
ESKİŞEHİR
|
4
|
KKTC
|
4
|
BURSA
|
1. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
1.Maç
|
A1-A4
|
Bozok Stadyumu Dış Saha
|
27 Nisan 2018 Cuma
|
09:30
|
İZMİR
|
|
|
KKTC
|
2.Maç
|
A2-A3
|
11:00
|
İSTANBUL
|
|
|
SAMSUN
|
3. Maç
|
B1-B4
|
12:30
|
KAYSERİ
|
|
|
BURSA
|
4.Maç
|
B2-B3
|
14:00
|
HATAY
|
|
|
ESKİŞEHİR
|
2. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
5.Maç
|
A1-A3
|
Bozok Stadyumu Dış Saha
|
28 Nisan 2018 Cumartesi
|
11:00
|
İZMİR
|
|
|
SAMSUN
|
6.Maç
|
A4-A2
|
12:30
|
KKTC
|
|
|
İSTANBUL
|
7.Maç
|
B1-B3
|
14:00
|
KAYSERİ
|
|
|
ESKİŞEHİR
|
8.Maç
|
B4-B2
|
09:30
|
BURSA
|
|
|
HATAY
|
3. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
9.Maç
|
A1-A2
|
Bozok Stadyumu Dış Saha
|
29 Nisan 2018 Pazar
|
12:30
|
İZMİR
|
|
|
İSTANBUL
|
10.Maç
|
A3-A4
|
14:00
|
SAMSUN
|
|
|
KKTC
|
11.Maç
|
B1-B2
|
09:30
|
KAYSERİ
|
|
|
HATAY
|
12. Maç
|
B3-B4
|
11:00
|
ESKİŞEHİR
|
|
|
BURSA
|
Okul Sporları Futbol Yıldız KIz Yarı Final Müsabakaları
Yozgat 27-30 Nisan 2018
Kız Grubu
|
S.No
|
A GRUBU
|
S.No
|
B GRUBU
|
1
|
BOLU
|
1
|
TOKAT
|
2
|
AFYON
|
2
|
KONYA
|
3
|
ADANA
|
3
|
DENİZLİ
|
4
|
İZMİR
|
4
|
İSTANBUL
|
1. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
1.Maç
|
A1-A4
|
Bozok Stadyumu
|
27 Nisan 2018 Cuma
|
09:30
|
BOLU
|
|
|
İZMİR
|
2.Maç
|
A2-A3
|
11:00
|
AFYON
|
|
|
ADANA
|
3. Maç
|
B1-B4
|
12:30
|
TOKAT
|
|
|
İSTANBUL
|
4.Maç
|
B2-B3
|
14:00
|
KONYA
|
|
|
DENİZLİ
|
2. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
5.Maç
|
A1-A3
|
Bozok Stadyumu
|
28 Nisan 2018 Cumartesi
|
11:00
|
BOLU
|
|
|
ADANA
|
6.Maç
|
A4-A2
|
12:30
|
İZMİR
|
|
|
AFYON
|
7.Maç
|
B1-B3
|
14:00
|
TOKAT
|
|
|
DENİZLİ
|
8.Maç
|
B4-B2
|
09:30
|
İSTANBUL
|
|
|
KONYA
|
3. Gün
|
Maç Say.
|
Eşleşme
|
Salon
|
Tarih
|
Saat
|
1.Takım
|
Maç Sonucu
|
2.Takım
|
9.Maç
|
A1-A2
|
Bozok Stadyumu
|
29 Nisan 2018 Pazar
|
12:30
|
BOLU
|
|
|
AFYON
|
10.Maç
|
A3-A4
|
14:00
|
ADANA
|
|
|
İZMİR
|
11.Maç
|
B1-B2
|
09:30
|
TOKAT
|
|
|
KONYA
|
12. Maç
|
B3-B4
|
11:00
|
DENİZLİ
|
|
|
İSTANBUL
|