Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Tamamlandı

Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Tamamlandı

22 NİSAN 2018 / Asım ÖNDER
HABERİNFOTOĞRAFLARI
2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okul Sporları Yıldzlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Bugün Rıza Kayaalp Spor Salonunda yapılan final müsabakalarıyla tamamlandı. Türkiye genelinden ve KKTC den toplamda 300 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar sonunda ise dereceye giren sporcular şöyle sıralandı;

OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
21 - 22 NİSAN 2018 YOZGAT

Weights

Place

Name

Team

 

Weights

Place

Name

Team

   29-32

1

TURAN ALPER

AMS

   35

1

SAHIN UGUR CAN

KMR

 

2

ASLAN EKREM

ADA

 

2

KARAGUNEY SEFA

IST

 

3

ESENDERE ALI CAN

KMR

 

3

KAPLAN VEYSI

BAT

 

3

DUMAN ABDULLAH

KCL

 

3

KOSAR SEZGIN

IST

 

5

YESIL NAIF

BAT

 

5

ILHAN BAYRAM

BRS

 

5

BUGDAYCI YUSUF ISLAM

IST

 

5

KESER BEKIR

TOK

 

7

KUYUCU FURKAN

HTY

 

7

SENEL YAGIZ ERAY

BLK

 

8

YILMAZ VAHID SAMED

TOK

 

8

ARIKOGLU MURAT

HTY

 

9

POLAT SERHAT

ANK

 

9

AKDOGAN OSMAN

KON

 

10

KARABUGA MUSTAFA

CRM

 

10

UTUK ALI

MSN

Weights

Place

Name

Team

 

Weights

Place

Name

Team

   38

1

EROGLU DURDU MEHMET

KMR

   42

1

OZBEK TOLGA

MSN

 

2

ACAR FATIH

BAT

 

2

YILMAZ UGUR

CRM

 

3

TOP ABDULLAH

IST

 

3

ALGAN TANER

SAK

 

3

ATABEY MUCAHIT

IST

 

3

BOKE BATUHAN

KMR

 

5

AYDINLI ISMET

ANT

 

5

OZCAN BEKIR

ADA

 

5

ERGIN BIRTAN

EDN

 

5

KARAHAN MASUK

IST

 

7

IPEK SAMIH

ADA

 

7

COLAK EMIRCAN

AMS

 

8

DOGAN RESUL

TOK

 

8

DURMUS AZAT

ART

 

9

SARI MERT

CNK

 

9

EFETURK HAMIT NEVROZ

BAT

 

10

KIRAZ ELVAN

AMS

 

10

MECEK MURSELIN

ANT

Weights

Place

Name

Team

 

Weights

Place

Name

Team

   47

1

UNSAL BARIS

KMR

   53

1

DOGAN CENGIZHAN RAMAZAN

IST

 

2

ERDOGAN UMUT

IST

 

2

DUZENCI ALPEREN

CRM

 

3

UZUM UMUT

AMS

 

3

BAG BERKAY

TOK

 

3

KIRAT YUSUF

TOK

 

3

RENCBER MUHAMMET FATIH

SMS

 

5

KUCUR BATUHAN

IST

 

5

BOZ EMRE

ANT

 

5

OZDEMIR IBRAHIM

SMS

 

5

SOYAL ADEM

BRT

 

7

SEVGILI KEMAL

OSM

 

7

TATLIDIL YUSUF

IST

 

8

ATAKUL MUSTAFA FURKAN

CKR

 

8

GUNGORMUS MUHAMMET

BLK

 

9

UNVERMEZ MEHMET BAKI

ANK

 

9

TABAK CAN

CRM

 

10

IBRAGIMOV RUSLAM

BRS

 

10

TOKLUOGLU MUHAMMED EMIN

ANK

Weights

Place

Name

Team

 

Weights

Place

Name

Team

   59

1

OZCAN AHMET

ERZ

   66

1

DOGAN MURAT

TOK

 

2

SENEL HUSEYIN

SMS

 

2

AKYOL MIKAIL

ORD

 

3

DERINCE YUSUF

MSN

 

3

SAGIR MUSTAFA YAVUZ

MSN

 

3

BULUT OMER

ANT

 

3

ALTINER EMIRCAN

CNK

 

5

TOMAS SEMIH

ANT

 

5

CELIK MUCAHIT

CRM

 

5

BACAKSIZ EMRE

HTY

 

5

KARATEN EFE MERT

KCL

 

7

ALTUNBAS FATIH

TOK

 

7

NAZLIM ALPEREN

ANK

 

8

YILMAZ MURAT

SMS

 

8

MUTLU BILAL

BLK

 

9

UYUMAZ YUNUS EMRE

IST

 

9

TIREN MELIH

ANK

 

10

HURUZCU YUNUS

SAK

 

10

KARABULUT BURAK

KMR

Weights

Place

Name

Team

 

Weights

Place

Name

Team

   73

1

CAPAR MEHMET CAN

IST

   73-85

1

HAS FURKAN

TOK

 

2

BUYUKCINGIL HAKAN

KMR

 

2

SEPETCI BAKI

IZM

 

3

GIDAK RIFAT EREN

IST

 

3

CELEBI MEHMET

ADA

 

3

KAPLAN MUAMMER

ANT

 

3

ACAR TAHA EMIR

KCL

 

5

EVSEN RECEP CAN

ADA

 

5

YAKUT EMIRHAN NIHAT

KMR

 

5

TOPPA RESUL

BRS

 

5

BULUT MEHMET

KRM

 

7

SAHIN MUHAMMED SEMIH

TOK

 

7

YUCEL YUSUF HAN

KKL

 

8

ERDURMUS MUSTAFA

IZM

 

8

SARI MEHMET TALHA

ESK

 

9

OZDIN SERKAN

ART

 

9

YAGAN ILHAN

BRS

 

10

ERDUMAN MEHMET

YOZ

 

10

BILDIRCIN DURSUN ASIM

BRS