ŞAMPİYONLAR COŞKUYLA KARŞILANDI

ŞAMPİYONLAR COŞKUYLA KARŞILANDI

6 EYLÜL 2017 / Asım ÖNDER

ŞAMPİYONLAR COŞKUYLA KARŞILANDI

 

2017 Dünya Güreş Şampiyonasında Greko-Romen dalında Dünya Şampiyonu olan Rıza KAYAALP ve Dünya Üçüncüsü olan Atakan YÜLSEL Yozgat Valiliği önünde düzenlenen törenle karşılandı.

Yozgat Valisi Sayın Kemal YURTNAÇ, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın  Talip KARSLIOĞLU, İl Müdürümüz Sayın Oğuzhan GÜNŞER, Kurum Müdürleri, Sporcu Öğrenciler ve çok sayıda vatandaşın hazır bulunduğu törende şampiyonlar alkışlarla karşılandı.

Törende Konuşan Rıza KAYAALP “ Böyle bir gururu Ülkeme, Milletime ve hemşehrilerimize yaşattığımdan dolayı çok mutluyum inşallah bu başarıları 2020 de düzenlenecek olan Olimpiyatlarda da sağlayarak sizleri bir kez daha gururlandıracağım” dedi.

Şampiyon Rıza KAYAALP’ den sonra konuşan Atakan YÜKSEL “ Rıza kardeşimin söylediklerine katılıyorum sizin destekleriniz ve dualarınızla inşallah başarılarımız gün geçtikçe artacak ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.

Başarılarından dolayı Milli Sporcularımızı tebrik eden Yozgat Valimiz Sayın Kemal YURTNAÇ   ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Talip KARSLIOĞLU tarafından reşat altını hediye edildi.